עמדות מולטימדיה

 
תפאורה למתחמי מולטימדיה
תפאורה למתחמי מולטימדיה
עמדות מולטימדיה שונות ומעוצבות | גודל המסכים 42" | תפאורה למתחמי מולטימדיה לפי בקשת הלקוח | בכל גודל
 
מסכי טאצ'
מסכי טאצ'
עמדות מסכי טאץ 42" עם מגוון משחקים ממש כמו לשחק בנייד רק על מסך גדול
 
גיטר הירו
גיטר הירו
עמדות מולטימדיה גיטרה הרו
 
מרוץ מכוניות
מרוץ מכוניות
עמדת מולטימדיה מרוץ מכוניות | כיסא גיימרים עם הגה ודוושות
 
עמדות טאצ'
עמדות טאצ'
עמדות טאצ דגם קבוע | באפשרותכם להוריד כל אפליקציה ממש כו בנייד וכמבון לשחק בגדול
 
גלגל המזל אלקטרוני
גלגל המזל אלקטרוני
עמדת גלגל המזל אלקטרוני | על המפעיל ללחוץ בשלט רחוק ולהפעיל את הנורות הנורות רצות ולאט לאט עוצרות במספר אקראי
 
כדור סל אלקטרוני
כדור סל אלקטרוני
עמדות כדור סל אלקטרוני זוגי | מריץ זמן וסופר ניקוד בין המשתתפים
 
גולף אלקטרוני
גולף אלקטרוני
עמדות גולף אלקטרוני זוגי | סופר זמן וניקוד בין המשתתפים
 
חדר לייזרים
חדר לייזרים
מתקן חדר לייזרים | על המשתתף להתקדם בין הקרני הלייזר ולהגיע לסוף המסלול במהירות וללחוץ על לחצן הסיום שעוצר את הזמן | ובכך מופיע על הצג את כמות הפסילות והזמן שקח לסיים את המסלול
הילדים בימינו מחוברים במשך שעות ארוכות למסכים השונים ועל מנת להוציא אותם מהבית, יש צורך להקדיש מחשבה ולהפגין יצירתיות. אירועים לילדים כוללים מגוון אטרקציות מפתיעות ומאתגרות הכוללות: מתקני שעשועים ולונה פארק, פעילויות אתגריות, מתנפחים למשחק ולשעשוע בבריכה, תחנות יריד וכן עמדות מולטימדיה. בבואנו לארגן אירוע, מסיבה או חגיגה לילדים, הרי שחשוב ליצור עבורם עניין, שכן לרתק את הילדים של היום, אינה משימה קלה, אולם ברגע שהם ישמעו כי האירוע כולל עמדות מולטימדיה, הם יקפצו משמחה.
הטרנד החם בעולם האירועים לילדים
עמדות מולטימדיה מתאימות למגוון צרכים ומטרות ומספקות מענה מושלם למשחקי הילדים בין אם מדובר בבר או בת מצווה, מסיבת סיום, יום הולדת או מפגש חברים. 


עמדות מולטימדיה

עמדות המולטימדיה מספקות לילדים עניין, תחרותיות ויכולות לרתק אותם בעוד אנו הורים נהנים מהכיבוד ומהמוסיקה ומבלים בשקט נפשי. עמדות מולטימדיה הן הטרנד החם בעולם האירועים, ההפעלות והמשחקים לילדים והן כוללות מגוון אפשרויות לבחירת המשחקים האהובים של הילדים. עמדת מולטימדיה יכולה לכלול סוגי פלייסטיישן שונים, XBOX, WII, מסכי מגע ושלל משחקים. פעילות זו הופכת עד מהרה למרכז העניינים של המסיבה ולאטרקציה הפופולרית ביותר המספקת עניין והנאה.

שלל אטרקציות ופעילויות מהנות

מגוון קונסולות המולטימדיה הינו רחב ומבחר המשחקים עצום ויכול לכלול גם פעילות פיזית דוגמת משחק טניס או משחק ריקודים. בכך משלבת הפעילות תנועה, מחשבה, אתגר וכמובן בעיקר כיף. עמדות המולטימדיה מצטרפות לשלל אטרקציות המיועדות לאירועי חברה לילדים ומשתלבות יחדיו עם דינמיקה קבוצתית וחברתית, שולחנות משחק, מתקני שעשועים, אטרקציות אתגריות, ביתני יריד בנושאים מעניינים ועוד.

השכרה והפעלת מתקני שעשועים ולונה פארק לחגיגה מושלמת

חברת לונה לנד הינה מהמובילות והוותיקות בתחום השכרת והפעלת מתקני שעשועים, אתגר ולונה פארק. אנו מתמחים בהפקת אירועים מרגשים ומהנים לילדים המשלבים: אתגר, מחשבה, יצירתיות והרבה שמחה והנאה. צוות העובדים המנוסה שלנו הינו בעל ידע טכני רחב ויספק עבורכם מענה כולל ומלא לכל צרכי ארגון האירוע, הפקתו והפעלת הילדים. החברה שמה דגש על בטיחות הילדים ופועלת בהתאם לנהלי ותקני הבטיחות המחמירים בתחום ובאישור מכון התקנים ומשרד הכלכלה. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה בהפקת האירוע המוצלח והמושלם שלכם!