השכרת מתקני שעשועים

מנהלי משאבי אנוש? מתכננים אירוע לעובדים עם הילדים? הגעתם למקום הנכון! אירועי עובדים עם ילדים הם דבר שבשיגרה כמעט בכל חברה בארץ. האירועים המשולבים מתקיימים בדרך כלל בתקופות חגים בהם לילדים יש חופש מהגנים ומבית הספר. איך אפשר לארגן אירוע שיהיה מושלם גם לעובדים בחברה וגם לילדים שלהם? דרך פניה לחברה להשכרת מתקני שעשועים תוכלו לארגן אירוע גדול ומרשים שכולו מוקדש לילדים של העובדים בחברה. 
 
השכרת מתקני לונה פארק לאירוע
 
חשבתם לשלוח את כל העובדים והילדים ללונה פארק? למה שלא תביאו את הלונה פארק אליכם? היום אפשר להזמין מתקני לונה פארק גדולים להפעיל אותם בכל מקום שרק תרצו. השכרת מתקני לונה פארק לאירוע תאפשר לכם לערוך אירוע מדהים לעובדים ולילדים שלהם בשטח פתוח או אפילו בחצר הבניין של המשרדים שלכם. המתקנים כוללים את כל מתקני השעשועים הקלאסיים המוכרים והאהובים ומתקנים ייחודיים שישמחו כל ילד. 
 
השכרת מתקני לונה פארק לאירועים - מחיר
 
מעוניינים לדעת אם האירוע יעמוד בתקציב שלכם? היתרון בהשכרת מתקני לונה פארק לאירועים הוא שאפשר להזמין מספר מסויים של מתקנים על-פי תקציב מוגדר מראש. כך תוכלו לארגן אירוע מהמם ולא לחרוג מתקציב החברה לאירוע. הצעת מחיר תוכלו לקבל מחברת ההפקות. 
 
השכרת עמדות מולטימדיה 
 
אם החברה שלכם היא חברה טכנולוגית, וודאי תשמחו לדעת שבנוסף למתקני השעשועים, יש אופציה להשכרת עמדות מולטימדיה לילדים. עמדות המולטימדיה מוסיפות עניין ומשחקים תחרותיים ומהנים שהילדים יכולים לשחק יחד. עמדות המולטימדיה כוללות בין היתר את המשחקים:
 
- גולף אלקטרוני.
- כדורסל אלקטרוני.
- מירוץ מכוניות עם כיסא גיימינג משוכלל.
- משחקי טאצ' על מסך גדול.
- המשחק המפורסם 'גיטר הירו' הכולל תופים וגיטרות.
 
משחקי המולטימדיה ישלימו לאירוע שלכם את כל האטרקציות הדרושות לילדים וישדרגו את האירוע בצורה נפלאה. 
 
חברת לונה לנד מציעה - השכרת מתקני שעשועים
 
איפה ניתן לקבל שירות להשכרת מתקני שעשועים ועמדות מולטימדיה? דרך חברת לונה לנד הפקות תוכלו לקבל את כל השירותים הללו עם ציוד מתקדם, איכותי והכי חשוב - בטיחותי לילדים! לקבלת פרטים נוספים על מתקני השעשועים של חברת לונה לנד הפקות, השאירו את פרטי החברה שלכם באתר לונה לנד, ונציג חברת ההפקות יחזור אליכם בהקדם. 
 

מאמרים נוספים: