הפעלת מתקני שעשועים

כל הילדים אוהבים לבקר בלונה פארק, בפארקי שעשועים ולהשתתף בתוך הפעלת מתקני שעשועים. לונה לנד מציעה מבחר גדול של הפעלת מתקני שעשועים, השכרת מתקני לונה פארק, השכרת גלגל ענק וגם מתקני לונה פארק למכירה. יש לנו את הציוד הכלים הידע והיכולת להפוך כל אירוע לפעילות מרגשת שתיזכר ימים ארוכים. מתקני לונה פארק למכירה כוללים גלגל ענק ומתקני שעשועים ממגוון סוגים מעוצבים ובנויים היטב, אשר יכולים לשמח ילדים ומבוגרים. השכרת מתקני לונה פארק יכולה לכלול גם היא גלגל ענק, מכוניות מתנגשות, רכבת הרים, קרוסלות שונות, הפעלת מתקני שעשועים למיניהם כמו קליעה למטרה ועוד.

כמו כן, חברת לונה לנד מציעה השכרת גלגל ענק אשר מרגש ילדים ומבוגרים כאחד. יש בו את אלמנט הפחד שמפעיל האדרנלין וגורם להרבה התרגשות ושמחה. הפעלת מתקני שעשועים לא תופסים מקום רב, ניתן להפעיל אותם במקומות קטנים יחסית והם מציעים אפשרות לקיום מגוון סוגים של אירועים בסדרי גודל שונים ובכל מקום שתרצו. ההפעלות שחברת לונה לנד מספקת יכולים להתאים לצוותי עובדים ליום כייף עם הילדים, ימי הולדת, בת/בר מצוות, ואירועים נוספים. אפשר אפילו להתחתן במתקני לונה פארק או בפארק שעשועים. לונה לנד הפקות הינה חברה המתמחה בהשכרת והפעלת מתקני שעשועים, אתגר ולונה פארק.

חברת לונה לנד משרתת לקוחות פרטיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ ופועלת בהתאם לכל התקנים ונהלי הבטיחות הנדרשים באישור מכון התקנים ומשרד הכלכלה. אנו מתמחים בהקמת מתקני שעשועים לילדים ולמבוגרים, בהפעלה שלהם, ביצור, בתחזוקתם וגם במכירה. במהלך השנים רכשנו לנו את הידע, את הנסיון ואת המיומנות לעסוק בתרבות הפנאי של המשפחות הישראליות ואנחנו חברה מובילה בתחומה. יש לנו את היכולת לספק מגוון מוצרים כגון אטרקציה אתגרית, אטרקציות לאירועים ולחגים, הפעלת לונה פארק, מתקני שעשועים ועוד.

אנו חרטנו על דגלנו את נושא הבטיחות של כל המתקנים שלנו, לרווחת ילדכם ולטובת השקט הנפשי שלכם ההורים. במתקנים שלנו יש סולמות וקירות טיפוס, מגלשות ומנהרות, סימולטורים למיניהם ועוד, ואפשר לחגוג ימי כייף מוסדיים כמו קייטנות או ימי כייף לעובדים עם המשפחות, ימי הולדת לפרטיים ועוד מגוון אירועים מרגשים. הצוות שלנו הינו בעל נסיון וידע טכני נרחב שיכול לתת מענה לכל צרכי התפעול ושאלות.
 

מאמרים נוספים: