הפעלת לונה פארק

לונה לנד הפקות הינה חברה מובילה בתחומה המתמחה בהשכרת והפעלת מתקני שעשועים, כגון הפעלת מתקני לונה פארק, הפעלת לונה פארק לאירועים, השכרת לונה פארק ופעילויות אתגריות נוספות. חברת לונה לנד משרתת לקוחות פרטיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ ופועלת בהתאם לכל התקנים ונהלי הבטיחות הנדרשים באישור מכון התקנים ומשרד הכלכלה. ברשותנו מבחר ענק של אטרקציות לכל אירוע, בכל מקום שאתם תבחרו, תוך מתן שרות אישי ואדיב לכל לקוח, עסקי פרטי או מוסדי.

אנו מספקים הפעלת לונה פארק עבור בת או בר מצוות, ימי הולדת, חתונות או כל אירוע פרטי אחר. כמו כן, אני מספקים גם הפעלת לונה פארק לאירועים עסקיים ומוסדיים. הפעלת לונה פארק הוא דבר מורכב ונועד למקצוענים בלבד בגלל המורכבות שלו. הצוות המקצועי של לונה לנד ידאג לספק לכם פעילויות אתגריות  בצורה יוצאת דופן, כך שכל משתתפי האירוע יהנו בצורה מירבית. מי יכול היה להאמין שיש חברת הפקה כמו לונה לנד שמספקת הפעלת לונה פארק, הפעלת מתקני לונה פארק, השכרת לונה פארק ועוד אין ספור אטרקציות וספורט אתגרי למגוון אירועים.

אנו מחוייבים לכל לקוח שלנו, להפיק עבורו אירוע הכי מושלם שהוא יכול היה לדמיין, אירוע שכל המשתתפים בו צוחקים, שמחים ומשתוללים בהנאה גדולה. יהיה זה אירוע שרבות עוד  ידובר עליו, הרבה אחרי שיסתיים. עם לונה לנד אתם יכולים להסיר כל דאגה מליבכם כיוון שאנו מקפידים על התקנים ועל הבטיחות בצורה רצינית ויסודית. אנו נספק לכם את האטרקציות השוות והמרגשות ביותר כמו הפעלת לונה פארק, סימולציות שונות ומרתקות, ג'יירויים מכמה סוגים, ועוד מתקנים שונים שלא תוכלו להתנתק מהם.

לונה לנד מתחדשת כל הזמן ומקפידה לרכוש את הטרנדים הכי חמים, חדשניים ומאתגרים שיוצאים לשוק, וזאת על מנת לספק ללקוחותיה את ההפעלות המושלמות לאירועים שלכם, בין אם מדובר באירועי בת או בר מצווה, אירוע חברה, חתונה או יום הולדת. אנו נדאג לכך שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח. לונה לנד היא חברה רצינית ואמינה שמתעדכנת כל הזמן בחידושים בתחומה ובכך דואגת להיות עדכנית ויצירתית ויכולה להתאים לאירועים והפעלות מכל סוג ובכל גיל. בנוסף, אני מקפידים הקפדה יתרה על נהלי בטיחות ועל עמידה בתקנים.
 
 

מאמרים נוספים: