ביתני יריד

מחפשים לארגן אירוע למורים בבית הספר שלכם? אם אתם מעוניינים לערוך אירוע במקום פתוח, כדאי לכם להזמין את כל המורים יחד עם הילדים שלהם, לאירוע המשלב כיף והנאה להורים וילדים. לתכנון אירוע מושלם עבור הורים וילדים כדאי לכם לשכור ביתני ירידים בסגנון אמריקאי, הכוללים משחקים מהנים לשעות רבות של פעילות. לצד הביתנים אפשר להציב דוכני מזון מגוונים שיתאימו במיוחד לאירוע. מלבד ביתני משחקים ואוכל, היום אפשר לשכור גם צוות להתקנה והפעלה של מתקני מתנפחים לילדים.
 
הפעלת מתנפחים לילדים
 
אחד המתקנים הכי פופולריים לאירועים לילדים הנערכים באוויר הפתוח הוא מתקן מתנפח. הפעלת מתנפחים לילדים מתבצעת עם חברת הפקה לאירועי ילדים, דרכה אפשר לשכור תחנות יריד אמריקאיות המתאימות במיוחד לאירועים בשטח פתוח.  
 
סבון לתותח קצף
 
מתקן נוסף שכל הילדים אוהבים הוא תותח קצף לאירועים. תותח הקצף פועל עם משאבה ייחודית המוציאה את הקצף בצורה מבוקרת לפעילות מהנה וכיפית לילדים. חומר הסבון לתותח קצף אינו צורב בעיניים ואינו שורף בעור הגוף ומתאים במיוחד לפעילויות בשטח פתוח לילדים. 
 
קנייה של סבון לתותחי קצף
 
אם אתם מעוניינים לקבוע את האירוע הבא שלכם עם מיטב מתקני השעשועים והמתנפחים הקיימים היום, אתם מוזמנים לפנות לחברת לונה לנד הפקות. חברת לונה לנד הפקות מציעה השכרה של ביתני יריד, מתקני מתנפחים ומתקני לונה פארק מדהימים לכל אירוע. בנוסף, חברת לונה לנד מוכרת מוצרים נלווים כגון סבון לתותחי קצף ותותחי קצף המיוצרים במפעל החברה בישראל. 
 
חברת לונה לנד הפקות מציעה - ביתני יריד
 
קבעתם תאריך לאירוע הבא? זה הזמן לבצע הזמנה של ביתני משחקים ומתקני שעשועים לילדים מחברת לונה לנד הפקות. צוות החברה מייצר, משווק, מוכר ומשכיר מתקנים שונים וייחודיים לאירועים בשטח פתוח המשלבים הורים וילדים. לבחירה מקטלוג המתקנים של חברת לונה לנד הפקות, אתם מוזמנים להיכנס לקטגוריה 'השכרת מתקני שעשועים' באתר ולבחור את המתקן המתאים לכם. צוות החברה ישמח לסייע לכם לארגן אירוע שיגרום להנאה ולשמחה של כל הילדים.
 
לקבלת ייעוץ אישי לאירוע שלכם מצוות חברת לונה לנד הפקות, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש אתר האינטרנט וצוות חברת לונה לנד יעזור לכם בהפקה של אירוע מושלם לילדים. 
 

מאמרים נוספים: