אטרקציות לפורים

חג פורים הוא ללא ספק חג של ילדים. הם אוהבים להתחפש, לחגוג ולשמוח. אז אילו אטרקציות לפורים אפשר להציע לילדים שכבר חוו כמעט הכל ורף ההתרגשות שלהם הפך להיות גבוה. כאן בדיוק נכנסת לתמונה לונה לנד. לונה לנד הפקות הינה חברה המתמחה בהשכרת והפעלת מתקני שעשועים, אטרקציות לפורים, הפעלות לפורים, אטרקציות אתגריות לאירועים ולונה פארק. חברת לונה לנד משרתת לקוחות פרטיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ ופועלת בהתאם לכל התקנים ונהלי הבטיחות הנדרשים באישור מכון התקנים ומשרד הכלכלה.

הילדים שלנו יושבים הרבה מאוד מול מסכי טלוויזיה, מול מחשבים, מול טאבלטים וטלפונים חכמים, לכן הם ישמחו להשתתף בפעילות כגון אטרקציות לפורים או הפעלות לפורים וגם אטרקציות אתגריות לאירועים מכל סוג שהוא. לונה לנד מציעה אטרקציות לפורים עבור מוסדות חינוכיים, עבור קבוצות וגם עבור אנשים פרטיים. אטרקציה לפורים היא אטרקציה הכי שמחה שמשלבת תחפושות, אדרנלין ומצב רוח מרומם.

למרות שהילדים שלנו רגילים לגירויים רבים, ספורט אתגרי כגון אטרקציה לפורים, הוא גירוי מסוג אחר, שמעורר התרגשות בקרב הילדים והמבוגרים. חוץ מההתרגשות והשמחה, פעילות מן הסוג הזה יכולה לתרום רבות לילד, לשיווי המשקל שלו, לחיזוק שרירים, ליציבה ולקואורדינציה. אך לא רק תרומה פיזית צומחת מפעילות מן הסוג הזה אלא גם תרומה מנטלית, שעוזרת לפתח בטחון עצמי, ריכוז וחשיבה אנליטית. האטרקציות של לונה לנד מהנות, כיפיות וגם משפרות את הכישורים השכליים והפיזיים של הילד.

האטרקציות מוקמות בדרך כלל בשטחים פתוחים, דבר אשר משלב פעילות באויר צח והן כוללות קירות טיפוס, ג'יירו, סימולטורים שונים, רובי פיינטבול ועוד מגוון אטרקציות. לונה לנד מומחית בנושא של אטרקציות לאירועים תוך הקפדה על בטיחות ועמידה בתקנים. הפעילות היא לא רק פיזית אלא גם חינוכית. אטרקציות של לונה לנד לא דומות לשום אטרקציות אחרות. אנו סמוכים ובטוחים שהילדים שלכם והאורחים של הילדים יהנו מספורט אתגרי, מפעילות במרחבים, מטיפוס ומשאר הפעילויות הפיזיות והמנטליות. לנו יש את הכלים הנכונים להפוך כל אירוע לחגיגה של ממש עבור ילדכם. זו המתנה הכי שווה שתוכלו להעניק לילד שלכם והיא תיזכר לכל החיים. הצוות המומחה שלנו אשר צבר נסיון רב, יוכל לעזור לכם לבחור את הפעילות הנכונה עבור ילדכם.
 
 

מאמרים נוספים: