אטרקציות לאירועים

לונה לנד הפקות הינה חברה המתמחה בהשכרת והפעלת מתקני שעשועים, אטרקציות לאירועים, אטרקציות לבר מצווה, אטרקציות לבת מצווה וכן אטרקציות אתגריות לאירוע. חברת לונה לנד משרתת לקוחות פרטיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ ופועלת בהתאם לכל התקנים ונהלי הבטיחות הנדרשים באישור מכון התקנים ומשרד הכלכלה.

אטרקציות לאירועים שאנו מספקים גורמות הנאה וכייף, משפרות את הכישורים הגופניים והשכליים של המשתתפים בהן. הילדים של היום מבלים שעות רבות מול המסכים ולכן כשמדובר על אטרקציות אתגריות לאירוע, כל ילד וכל הורה ישמחו להשתתף בהן. מדובר בהרפתקאות בשטח פתוח כגון ג'יירו, קירות טיפוס, סימולטורים למיניהם, ירי ברובה פיינטבול ועוד אטרקציות רבות נוספות. כשמדובר על אטרקציות לאירועים, לונה לנד היא חברה מומחית בנושא. אצלנו אתם יכולים להיות רגועים כיוון שאנו עובדים עם התקנים המחמירים ביותר ומקפידים מאוד על נהלי בטיחות. אטרקציות לאירועים מתקיימות בשטח ולא בתוך מבנים סגורים ומספקות פעילויות חינוכיות ערכיות כמו גם פיזיות. בחורף, כאשר מזג האויר אינו מאפשר פעילות בחוץ, אפשר להקדים אטרקציות כאלה גם באולם ספורט.

כשמדובר על  אטרקציות לבר מצווה או אטרקציות לבת מצווה של לונה לנד, מדובר באירוע מסוג אחר, בניגוד למרבית האירועים שנחגגים באולמות סגורים, לונה לנד מציע לכם אירוע אחר, שונה, מחוץ לקופסה. הילדים שלכם וילדים אורחים ייהנו מפעילות ייחודית  בטבע, מספורט אתגרי, טיפוס ועוד מגוון פעילויות פיזיות ומנטליות. הילדים יוכלו להרגיש חופשיים ויהנו מכל רגע, יש לנו את הכלים ואת האביזרים המתאימים להפוך כל אירוע שלכם לחגיגה מושלמת עבור הילדים. תוכלו להעניק לילד או הילדה שלכם את המתנה המושלמת שתיזכר כחוויה לכל החיים. אז אם החלטתם להעניק לילד שלכם מתנה מיוחדת לבר או בת מצווה, הרשו לנו בלונה לנד לעזור לכם לבחור מבין מגוון גדול של פעילויות ואטרקציות שונות על מנת לבנות עבור הילד או הילדה שלכם אירוע מושלם.

לא פעם הורים שוברים את הראש איזו אטרקציה עוד אפשר להציע לילדים שכבר עשו כמעט כל דבר אפשרי בחופש הגדול. כבר לקחתם אותם לים, לבריכה, הם ביקרו בקייטנה, טיילתם בקניונים, קניתם משחקים, ראיתם סרטים, מה עוד נותר? כשנמאס לכם לרבוץ מול טלוויזיה יחד עם ילדיכם, אטרקציות שלונה לנד מציעים זה בדיוק הדבר שאתם צריכים!
 
 

מאמרים נוספים: