אטרקציה אתגרית

לונה לנד הפקות הינה חברה המתמחה בהשכרת והפעלת מתקני שעשועים, אתגר, אטרקציה אתגרית, אטרקציה לאירוע, אטרקציה לבריכה ולונה פארק. חברת לונה לנד משרתת לקוחות פרטיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ ופועלת בהתאם לכל התקנים ונהלי הבטיחות הנדרשים באישור מכון התקנים ומשרד הכלכלה. רוב אירועי בת/בר מצווה וימי הולדת נחגגים בתוך אולמות סגורים. לרוב, כל אירוע כזה דומה לקודמו ולזה שיבוא אחריו. אנו בלונה לנד מציעים לכם לחגוג בצורה אחרת, שונה וייחודית שלא דומה לשום דבר שהכרתם! אנו מציעים לקהל לקוחותינו הפרטיים, העסקיים והמוסדיים אטרקציות לבריכה, אטרקציה אתגרית וגם אטרקציה לאירוע מכל סוג ובכל היקף.

אטרקציה אתגרית מתאימה לכל גיל ולכל אירוע והיא כוללת ספורט אתגרי, ג׳יירו, קיר טיפוס מקצועי, ירי ברובה פיינטבול, סימולטור גלשן, גיפים מוטוריים ועוד. כשמדובר באירוע לילדים, אנו מתאימים אטרקציה אתגרית לגיל החוגגים כך שהילדים יוכלו להנות ולהרגיש חופשיים,בזמן שההורים יכולים להיות רגועים בידיעה שאנו מקפידים הקפדה יתרה על נהלי בטיחות מחמירים ביותר.

אם הילד או הילדה שלכם אוהבים טבע וספורט אתגרי אנו הכתובת שלכם. האטרקציות של לונה לנד יאתגרו אותם מכל בחינה אפשרית, גם השכלית וגם הפיזית, ויהפוכו כל אירוע לפעיל מתחילתו ועד לסיומו המוצלח. אף אחד לא ישאר אדיש. את האירועים כדאי לעשות בשטחים פתוחים וכן אטרקציות לבריכה בימי קייץ כמובן. אנו מזמינים אתכם לתכנן יחד איתנו את הפעילות המתאימה לאירוע שלכם. יש לנו צוות מקצועי אשר ישמח לעזור במתן עצה ועזרה בבחירת אטרקציה המתאימה לכם.  זאת מתנה נהדרת להעניק לילד או הילדה שלכם, חוויה שלא ישכחו לעולם.

אם הילדים שלכם כבר מיצו את הקייטנה בחופש הגדול, ביליתם יחד בחופשה משפחתית, בחוף ים או בבריכה, ועדיין  נותרים ימים ארוכים של חוסר מעש, זה הזמן עבור אטרקציה לבריכה של לונה לנד. זה הרבה יותר טוב מישיבה ממושכת מול מסכים, זה מפתח יצירתיות, מחזק שרירים, עובד על קוארדינציה של הגוף ובעיקר מדובר בהנאה גדולה. לונה לנד הפקות היא חברה שמתמחה בהשכרת והפעלת מתקני שעשועים, ואטרקציות אתגריות. לונה לנד מעניקה שרות  ללקוחות פרטיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ תוך הקפדה על כל נהלי הבטיחות הנדרשים באישור מכון התקנים ומשרד הכלכלה.
 
 

מאמרים נוספים: